Jdi na obsah Jdi na menu

Chovatelský servis

nebo-li služby, které  poskytujeme novým majitelům našich štěňátek.

Kupní smlouva o prodeji štěněte

Tato smlouva je určitě výhodná pro obě strany. Kupní smlouva bude obsahovat vše, na čem se spolu dohodneme.

Průkaz původu 

Průkaz původu psa je samozřejmostí.  Jestli ho budeme mít k dispozici ve chvíli, kdy si budete štěňátko odvážet - nemůžeme dopředu slíbit, ale jakmile jej obdržíme, bezodkladně Vám jej zašleme, nebo osobně předáme.

Očkování  a odčervení

Štěňata z naší chovatelské stanice jsou při odchodu od maminky vždy řádně očkována a odčervena tak, jak to  aktuálně odpovídá jejich věku. V očkovacím průkazu je vše řádně vyznačeno a potvrzeno naším veterinářem.

Tetování

Všechna štěňata budou tetována, nebo čipovaná (JRT) podle norem platných na území Evropské unie.

Socializace

Vždy předáváme štěňátka novým majitelům zdravá a otužilá, protože od věku 4 týdnů jsou zvyklá být venku na zahradě (platí pro HW), se základními návyky. Štěňátka jsou zvyklá na děti i na jiná domácí zvířátka, pravidelné pročesávání jejich kožíšku (HW)  a kontrolu zoubků provádíme již od věku 3 týdnů. Při  odchodu do nového domova jsou zvyklá přijímat pouze granule - tyto granule si samozřejmě ke štěňátku můžete i přikoupit, u JRT v rámci dárkového balíčku jsou  zdarma (originální balení značkového krmiva 2,5 kg).

Výstavy,  zkoušky a uchovnění

Na prezentaci štěňat na výstavách, nebo na absolvování zkoušek, netrváme. Pokud o to projevíte zájem, pomůžeme samozřejmě psa/fenu na výstavu, na zkoušky, připravit. Pokud budete chtít mít ze štěněte nakonec chovného psa/fenu, poradíme, jak na to.

Trvalý kontakt s novými majiteli

S novými majiteli štěňátka rádi zůstáváme v trvalém kontaktu. Jsme připraveni vám se vším aktivně poradit. Těšíme se z každé i malé zprávy, z každé fotky. Štěňátka, i poté, co odejdou do nových domovů, prezentujeme na našich webových stránkách.